Cvičení pro rodiče a děti 1 - 2 roky

Program pro rozvoj pohybových dovedností u dětí ve věku 1-2 roky. Na lekcích počítáme s aktivním zapojením rodiče. Naším cílem je, aby se děti naučili mít rády pohyb a vnímaly ho do budoucna jako přirozenou součást života. Cvičení obsahuje motivační prvky pro děti v podobě party pěti zvířátek v čele se sokolíkem Pepíkem.

Rozvrh a přihláška

Cvičení pro rodiče a děti 2 - 3 roky

Program pro rozvoj pohybových dovedností u dětí ve věku 2-3 roky. Na lekcích počítáme s aktivním zapojením rodiče. Naším cílem je, aby se děti naučili mít rády pohyb a vnímaly ho do budoucna jako přirozenou součást života. Cvičení obsahuje motivační prvky pro děti v podobě party pěti zvířátek v čele se sokolíkem Pepíkem. Cvičení je součástí projektu Se Sokolem do života.

Rozvrh a přihláška

Cvičení pro rodiče a děti 3 - 4 roky

Program pro rozvoj pohybových dovedností u dětí ve věku 3-4 roky. Na lekcích počítáme s aktivním zapojením rodiče. Naším cílem je, aby se děti naučili mít rády pohyb a vnímaly ho do budoucna jako přirozenou součást života. Cvičení obsahuje motivační prvky pro děti v podobě party pěti zvířátek v čele se sokolíkem Pepíkem. Cvičení je součástí projektu Se Sokolem do života.

Rozvrh a přihláška

Hernička pro děti 1 - 4 roky

Hernička poskytuje prostor pro hraní dětí a rodičů ve vybavené tělocvičně pod dohledem trenéra. Lekce jsou určeny pro děti do 4 let. V tělocvičně může být více než jedna herní skupina podle věku dětí. Hernička je doplňkový program do nabídky našich vedených lekcí zaměřených na rozvoj pohybových dovedností u dětí. Cvičení je součástí projektu Se Sokolem do života.

Na lekce je možné se přihlásit na celé pololetí nebo individuálně!

Rozvrh a přihláška

Kondiční cvičení pro maminky za přítomnosti dětí

Kondiční cvičení pro maminky za přítomnosti dětí je určeno pro všechny aktivní maminky, které se chtějí věnovat cvičení i po porodu a mít dítě stále při sobě. Cvičení je zaměřeno zejména na budování fyzické kondice a vytrvalosti. Náplní lekce je lehký kardiovaskulární trénink, posilování všech částí těla se zaměřením na „core“ a nakonec protažení celého těla.

Rozvrh a přihláška

Cvičitelé

 

 

Outlá

Martina

Vedoucí oddílu Cvičení pro rodiče a děti, propagátorka projektu se Sokolem do života. Cvičitelka se specializací na kondiční a rekondiční cvičení dětí a dospělých. Instruktorka Body and Mind, Instruktorka Jógy a Pilates, Cvičitelka II. třídy RDPD, Instruktorka lyžování.

Konečná

Iva

Cvičitelka skupinových lekcí s praxí přes 15 let. Specializuje se na dynamické lekce vedoucí ke svalové vytrvalosti a posilovací lekce pro budování přirozené svalové síly a pro její udržení. Vede lekce zaměřující se na zapojení středu těla a lekce bosu. Pohyb je součástí jejího života a podporuje udržitelnost. Tedy to, co může člověk dělat po celý život a co mu přináší radost.

 

Hancko

Martina

Cvičitelka III. třídy RDPD, propagátorka projektu se Sokolem do života. Učitelka v MŠ s 13ti letou praxí.