Tělocvičná jednota Sokol Brno I

Tělocvičná jednota Sokol Brno I

Odbor všestrannosti

Adresa: Kounicova 22, 602 00 Brno Ukázat na mapě  
IČ: 00557650 Sbírka listin  
DIČ: CZ00557650
Číslo účtu: 20001-1342310329/0800 (Česká spořitelna)
registrace u MVČR číslo VSP/1-1311/90R

 

Šimík

Robert

Trenér žactva sportovní všestrannosti v Sokole Brno I s praxí v oboru více jak 20 let. Věnuje se také házené, fitness, pořádání sportovních táborů, soustředění a příměšťáků. Trenér II. třídy.

 

Ciglová

Dana

Vedoucí cvičení mladších žákyň. Věnuje se především dívkám, které se připravují na soutěže ve sportovní všestrannosti a malém teamgymu. Působí i jako rozhodčí sportovní gymnastiky a teamgymu.

 

Outlý

Jan

Sokol, profesionální trenér, propagátor sportu pro všechny. Vedoucí oddílů Cvičení pro předškoláky a Sebeobrana pro děti a Sebeobrana pro dospělé. FSpS, cvičitel všestrannosti I. třídy, SiFu EWTO WingTsun 4.HG.

 

Outlá

Martina

Vedoucí oddílu Cvičení pro rodiče a děti, propagátorka projektu se Soklem do života. Cvičitelka se specializací na kondiční a rekondiční cvičení dětí a dospělých. Instruktorka Body and Mind, Instruktorka Jógy a Pilates, Cvičitelka III. třídy RDPD, Instruktorka lyžování.

 

Černohlávková

Zuzana

Cvičitelka II. třídy se zaměřením na cvičení mladších žákyň. Členka Sokola Brno I od ranných dětských let. Rozhodčí na všestrannostních přeborech a Teamgymu. Vedoucí na dětských táborech.

 

Chvílová

Martina

Cvičitelka II. třídy a župní vedoucí RDPD. Věnuje se nácvikům sletových skladeb a cvičení s ženami. Podílí se na akcích pro děti pořádaných župou.

 

Kolovratníková

Hana

Náčelnice všestrannosti, cvičitelka II.třídy. Členkou Sokola od roku 1995. Vede cvičení starších žákyň, dorostu a dospělých.

 

Krejčí

Jiří

Náčelník všestrannosti, činovník a cvičitel II. třídy. Členem sokola od roku 1997. Spolu s náčelnicí Hankou má na starost provoz oddílu.