Termín:

28. 7. - 4. 8. 2024

Věk:

holky 8 - 14 let / určeno přednostně pro členky výběrových družstev

Cena:

3700 Kč / turnus
zahrnuje ubytování, dopravu, stravu 5x denně, pitný režim, vstupné

Záloha:

2700 Kč
prosíme uhradit uhradit do 10 dnů od přihlášení

Místo:

tábořiště Sokola Brno I v Pozďatíně
Ukázat na mapě  
Adresa tábora: L.T. Sokol Brno I, COOP Pozďatín 675 03, pošta Budišov

Kontakt:

Pozdec je letní tábor Sokola Brno I. Nachází se nedaleko obce Pozďatín (železniční zastávka Studenec) mezi Náměští nad Oslavou a Třebíčí.

Tábor všestrannosti pro mladší a starší žákyně ve věku od 8 do 14 let proběhne v termínu 28. 7. - 4. 8. 2024 ve stanovém tábořišti Sokola Brno I v Pozďatíně. Tábořiště se nachází na louce mezi rybníky 3 km od vlakové stanice Studenec a asi 35 km od Brna za Náměští nad Oslavou.

Tábořiště je vybaveno lanovým centrem, hrazdou, žíněnkami a sportovním náčiním. Dále se v areálu nachází beachvolejbalové a fotbalové hřiště. V zázemí tábořiště se nachází dřevěná kuchyň s venkovní jídelnou pod pergolou, podsadové stany, suché WC a dřevěná budova skladu s náčiním a nářadím.

Tábor je zaměřen na turistické a sportovní hry v přírodě (s ohledem na počasí), koupání a vodní hry v rybníce, práce se sekerou, nožem a pilou (pod dohledem vedoucích), zvyšování fyzické kondice – šplh na laně, přítahy na hrazdě, olympiády nejen ve sportovních disciplínách, ranní i večerní výběhy, a jiné soutěže a závody. Tábor je pro fyzicky zdatnější děti a pro děti, které chtějí zlepšovat svou fyzickou kondici. Sportovní program či náplň probíhá po celou dobu tábora, tj. dopoledne, odpoledne, večer, a někdy také v noci.

Tábor je zcela bez IT techniky (telefony, tablety, počítače, atd.), která je zde zakázaná.

Do přihlášky prosím uveďte veškeré diety, alergie, stravovací nebo zdravotní omezení.

 

Ciglová

Dana

Vedoucí cvičení mladších žákyň. Věnuje se především dívkám, které se připravují na soutěže ve sportovní všestrannosti a malém teamgymu. Působí i jako rozhodčí sportovní gymnastiky a teamgymu.

  +420 732 227 605

  dciglova@sokol.eu

 

Černohlávková

Zuzana

Cvičitelka II. třídy se zaměřením na cvičení mladších žákyň. Členka Sokola Brno I od ranných dětských let. Rozhodčí na všestrannostních přeborech a Teamgymu. Vedoucí na dětských táborech.

  +420 737 122 291

  zcernohlavkova@sokol.eu

Romanová

Lea

Cvičitelka všestrannosti.

 
 

Závazná přihláška na tábor